Правовласникам

Ресурс ProTrail.com.ua діє відповідно до законодавства України про захист інформації та авторських прав.

Весь розміщений на сайті контент являє собою матеріал, що знаходиться у вільному доступі для перегляду мережі Інтернет. Збір доступних в Інтернеті матеріалів та їх розміщення в каталозі здійснюється різними авторами-добровольцями, які бажають поділитись цікавою інформацією по тематиці сайту, не вимагаючи ніякої грошової винагороди. Адміністрація сайту в даному випадку не може здійснювати контроль за первинними джерелами всього контенту та інформації .

Адміністрація сайту не здійснює діяльність, пов’язану з публікацією неліцензійного контенту, незаконно вкраденого і, що знаходиться під захистом правовласників.

Ресурс ProTrail.com.ua завжди відкритий для співпраці з правовласниками. Якщо Ваші виключні права на об’єкти авторської власності порушуються будь-яким чином з використанням даного ресурсу (розміщення інформації, захищеної авторським правом), адміністрація готова сприяти Вам і видалити з сайту відповідні матеріали.

При виникненні спірних ситуацій ми просимо Вас надіслати нам листа в електронному вигляді, де необхідно вказати наступне:

1. Документальне підтвердження Ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:
• відсканований документ з печаткою, або
• email з офіційного поштового домену компанії правовласника, або
• інша інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати Вас як правовласника даного матеріалу.

2. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять дані, опубліковані з порушенням авторських прав.

При отриманні листа, що містить дане підтвердження, протягом 48 годин ми видалимо з сайту захищений авторським правом контент.

При виникненні будь-яких питань просимо Вас звертатися на email: info@protrail.com.ua або в форму зворотного зв’язку.